zde se nacházíte:
Úvod > Kariéra

Přidejte se k nám

Staňte se součástí našeho týmu a pojďte s námi tvořit.
Naše práce bude i Vaší zábavou.

Programátor / Web developer pro Typo3

Nabízíme:

  • zajímavou práci na dlouhodobých projektech pro významné klienty,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • práci v mladém kolektivu v centru Brna,
  • podporu osobního rozvoje a dalšího vzdělávání (konference, školení, workshopy),
  • možnost nastoupit ihned,
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby,
  • různé formy spolupráce HPP, VPP, dohoda.

Požadujeme:

  • dobrá znalost PHP 5 a SQL,
  • dobrá znalost HTML a CSS (včetně HTML5 a CSS3),
  • dobrá znalost Javascriptu a knihoven (jQuery, Fancybox aj.),
  • schopnost psát čitelný a znovupoužitelný kód,
  • anglický jazyk na úrovni čtení manuálu.

Výhodou:

  • znalost nastavení serveru.

Náplň práce:

  • správa a tvorba e-shopů a webů,
  • programování vlastních modulů,
  • propojení s jinými systémy a tvorba vlastního API.

Podrobnosti

Místo výkonu práce: Šumavská 416/15, 602 00 Brno

Společnost: STUDIO ERIGO, s.r.o

Kontakt: Lenka Výchopňová, e-mail: vychopnova@erigo.cz

Pokud vás naše pracovní nabídka zaujala, ozvěte se nám.
Těšíme se na Vás.

Za tým ERIGO, Lenka Výchopňová